Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 112
  • EN
  • DE

Królewskie przestrzenie smaku

Restauracje Hotelu Pietrak pozwalają rozkoszować się szerokim wachlarzem smaków i aromatów pysznych, świeżych potraw. Oferujemy dania z różnych stron świata. Szef Kuchni dba o to, aby Goście byli w pełni zadowoleni i znajdowali w sezonowo zmienianym menu zawsze to, co preferują. Pomysłów na wykwintne i smakowite dania nigdy w naszej restauracji nie brakuje!

KULINARIA

Restauracja Hotelu Pietrak

Nasi kucharze przygotowują dania inspirowane tradycyjną kuchnią polską oraz kuchniami całego świata. Specjalnością są dania podane na deskach żeliwnych. W ofercie nasi Goście znajdą szeroki wybór pysznych zakąsek (zimnych i gorących), wyśmienite zupy, dania ze świeżych ryb, najlepszych gatunków mięs (drób, cielęcina, wieprzowina i wołowina), ale także szeroki wybór dań wegetariańskich.

PN - ND    12:00 - 23:00

Danie dnia

KOSZT ZESTAWU: 18 ZŁ

Od poniedziałku do piątku między 13:00 a 17:00 zapraszamy Państwa do Restauracji na domowe dania obiadowe. Każdego dnia Szef kuchni wraz z załogą serwują inne danie dnia. Przyjmujemy także zamówienia na dowóz.

Catering

Zapewniamy obsługę cateringową imprez do 1000 osób. Obsługiwaliśmy takie uroczystości jak m.in. Zjazd Prezydentów, Zjazd Premierów czy uroczyste posiedzenie Sejmu podczas Zjazdu Gnieźnieńskiego.

Zapytaj o ofertę

Adres hotelu

Hotel Pietrak Wągrowiec
ul. Kościuszki 47
62-100 Wągrowiec

Kontakt